Šatní.cz Nábytek a vybavení šaten

Jak si vybrat šatní skříň?

Správně vybraná skříně do ložnice vydrží 20 a více let. Samozřejmě za předpokladu, že je vyrobena z přírodního dřeva s robustními kovovými spojovacími prvky. Tyto skříně je nyní možné zakoupit v internetovém obchodě t-nabytek.cz. Volba šatní skříň by měla být založena na 4 faktorech. Tady jsou:

Výběr

V tomto obchodě najdete širokou škálu stylů nábytku: klasické a moderní. Všechny individuálně pro zákazníka z katalogu materiálů, barev a velikostí. V každém výklenku a pokoji doma můžete mít krásný nábytek, díky modernímu vzhledu je šatní skříně s posuvnými dveřmi mimořádný zájem. Každá skříň má uvnitř různé kombinace: laťku pro věšáky, police na skládání oblečení různých velikostí, spodní prádlo zásuvek - to vše je možné nastavit individuálně dle osobních potřeb.

Design

Pokud vám nebude vyhovovat klasická, sériově vyráběná skříň, je možnost si nechat vyrobit šatní skříň na zakázku. Přední návrháři již realizovali několik stovek projektů v různém stylu. Tato zkušenost jim umožňuje budovat ty správné proporce, promyslet detaily a určit na první pohled, co je vhodné pro konkrétní návrh místnosti, a co nefunguje.

Kvalita

Vždy na slušné úrovni, i pokud upřednostníte levné šatní skříně.  Pozor na materiál. Šatní skříň vyrobená z nekvalitní dřevotřísky vám vydrží sotva 3-4 roky, a pokud déle, její vzhled nebude hezký.  Nemluvě o formaldehydu, který je volatilní a jde cítit už při nízkých koncentracích.  Pak se můžete divit, z čeho vás bolí hlava.

Ekologie

Ideální je ten nábytek, kde se při výrobě nepoužívají žádné škodlivé látky: fenol, formaldehyd, karcinogen.V případě, že zákazník potřebuje skříň s určitými vlastnostmi - je možné zvolit parametry barvy, typu, velikosti a nákladů. Pokud kupující nenajde vhodný model pro své potřeby - je dobré se obrátit přímo na prodejce a nechat si poradit.Doporučujeme blog o bydlení na sibera-servis.cz


zpět